Studuj střední školu se stipendiem
od Model Obaly
Žákům, kteří budou končit základní školu, nabízíme možnost stipendia pro studijní obory, po jejichž absolvování se mohou uplatnit v jednom z našich závodů.

Díky těmto oborům dostanou studenti teoretický základ a také praxi v některém z našich závodů s moderním vybavením, to vše již během studia.
Vyber si pro sebe ten pravý obor

Vzdělávej se jako student nebo učeň v oborech polygrafie, strojírenství a elektro. Jedná se např. o povolání tiskaře, grafika, elektrikáře, elektrotechnika, zámečníka nebo mechanika strojů a zařízení.
Výhody stipendia

Vybraným studentům na základě školního prospěchu, docházky a doporučení školy zaplatíme školné, jízdné, ubytování a stravování.
Studentům s prospěchem do průměru 2,0 platíme motivační stipendium až 1.500 Kč za každý měsíc studia.
Studentům ve stipendijním programu umožňujeme přednostně placené letní brigády.
Po skončení studia nabízíme možnost získání zaměstnání v naší společnosti
Jak získat stipendium?

  1. Přihlas se na střední školu nebo odborné učiliště v oboru polygrafie, strojírenství a elektro.
  2. Jako student/učeň kontaktuj studijní oddělení nebo přímo nás.
  3. O vše ostatní se postaráme my.
Na jakou školu se přihlásit?

Vybírat můžeš mimo jiné ze škol v blízkosti 4 měst, kde sídlí naše závody – Opava, Nymburk, Moravské Budějovice a Hostinné. Konkrétně jde o tyto školy:
Na koho se obrátit v případě dotazů?

Rádi ti zodpovíme dotazy týkající stipendia, případně provedeme firmou a ukážeme pracoviště, kde probíhá praxe. Pro odeslání dotazu stačí vyplnit formulář níže.
Odesláním formuláře souhlasíte s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.
Model Obaly, a.s., patří do skupiny Model Holding sídlící ve Švýcarsku a je jedním z předních výrobců kartonových obalů v Evropě.

Skupina Model je již po čtyři generace rodinný podnik vedený rodinou Model.
Společnost je zastoupena v České republice 5 závody, které se nacházejí v Hostinném, Nymburce, Opavě a Moravských Budějovicích a má více než 1 300 zaměstnanců.

V letech 2016 až 2020 byla společnost Model Obaly nejstabilnější českou firmou a díky tomu se stala hrdým držitelem ocenění CZECH Stability Award.
Sledujte nás na sociálních sítích:
© 2021 Model Obaly a.s. All Rights Reserved.